Spring til indhold
Luk

Hvem udstiller?

Her kan du se hvem der udstiller.
Listen opdateres løbende og der kan forekomme ændringer. Standplan

Bygge- og anlæg og transport
3115 Anlægsgartner Jens Ravnholt www.jensravnholt.dk
3008 Byg til Vækst www.bygtilvaekst.dk
3117 Danske Fragtmænd A/S www.fragt.dk 
3315 Dreier & co. A/S www.dreierogco.dk
3110 Entreprenør Ekspressen www.entreprenørekspressen.dk
3217 FKS Slamson A/S www.fksslamson.dk
3210 Intego A/S www.intego.dk
3312 Lindpro - Haarby www.lindpro.dk
3304 Mace
3208 Marius Pedersen A/S www.mariuspedersen.dk
3108 Munck Gruppen A/S www.munck-gruppen.dk
3215 Persolit www.persolit.dk
3412 TaxaFyn www.taxafyn.dk  
Handel, telemarketing og IT
4430 1:30 Kommunikation www.1-30.dk
4130 A-Z Tagteknik A/S www.aztagteknik.dk
4230 Charity Guard ApS www.charityguard.com
3929 Chili Security www.chilisecurity.com
3831     Cloud Retail Systems www.cloudretailsystems.dk   
4330 FK Distribution www.fjk.dk
4042 Flarup Maskiner A/S www.flarup-maskiner.dk
3937 Fynbo TV www.fynbotv.dk
3942 Grønfeldt A/S www.langeskov.xl-byg.dk
4037 Hello Sales www.hellosales.dk
3931 IKEA Odense www.ikea.dk
4133 IT-Sydfyn www.it-sydfyn.dk
4142 KikaSign ApS www.kikasign.dk
4433 Netto Ringe www.netto.dk
4029 Salgsbureauet www.salgsbureauet.dk
4031 Stok Emballage K/S www.stok.dk
3934 T. Hansen www.thansen.dk
4034 Telemarketingbureauet www.telemarketingbureauet.dk
Hotel, restauration og rengøring
4233     Absolut Rengøring www.absolut-ren.dk  
AFBUD Cramer Sale www.cramer.dk
3829 Dias Rengøring & Skadeservice ApS www.proff.dk
3530 Rengøringsfirmaet Renas A/S www.renas.dk
3731 Scandic Odense www.scandichotels.com
3729 Sinatur Hotel Storebælt www.sinatur.dk/com
Industri
3545 A/S Bryggeriet Vestfyen www.bryggeriet-vestfyen.dk
3333 Albjerg's Maskintec A/S www.maskintec.dk
3237 Alex Andersen Ølund A/S www.alex-andersen.dk 
3245 Blue Unit A/S www.blue-unit.com
3550 Cabinplant A/S http://cabinplant.com/
3145 Ceropa A/S www.ceropa.com
3037 "Rustfast Klynge Fyn" , Claus Andersen Rustfri Stål A/S www.clausandersen.dk
3515 Daloon A/S  www.daloon.dk  
3512 Dan-Foam ApS www.tempursealy.com   
3028 Dan Tracker Technology Company ApS www.dantracker.com
3248 Dansk Industri Montage A/S www.danskindustriplast.dk
3442 FIBERLINE A/S www.fiberline.com
3445 Fjernvarme Fyn www.fjernvarmefyn.dk
3837 Geveko Markings Denmark A/S www.geveko-markings.dk/
3350 Gibotech A/S gibotech.dk
3430 Halberg A/S www.halberg-as.dk
3737 Hjadstrup Maskinstation A/S www.hjadstrup.dk
3229 Hjernø Værktøjsfabrik A/S www.hjerno.com
3642 Hydac A/S www.hydac.dk
3031 Ib Andresen Industri A/S www.iai.dk
3134 Inwatec ApS www.inwatec.dk
3645 isoplus Fjernvarmeteknik A/S www.isoplus.dk
3433 Kami Stål A/S www.kami.dk
3745     Kjær VIKAR & Rekruttering www.kvr.nu  
3633 Kverneland Group Kerteminde A/S www.kvernelandgroup.com
3231 Leica Geosystems Technology A/S www.leica-geosystems.com
3342 Meneta Danmark ApS www.meneta.dk
3834 Mink Bürsten Scandinavia ApS www.mink-buersten.com
3039 Nedschroef Langeskov ApS www.nedschroef.com
3234 Odense Robotics www.odenserobotics.com
3330 Scandinavian Brake Systems A/S www.sbs.dk
3842 Scankab Cables A/S http://www.scankab.dk/
AFBUD Si-lak www.silak.dk
3129 Skive tekniske skole www.skivets.dk
3415 Steffca www.steffca.dk   
3845 Summerbird A/S www.summerbird.dk
3734 Svendborg Brakes ApS www.svendborg-brakes.com
3345 TCA Lift www.tcalift.com
AFBUD Tinby www.tinby.dk
3542 Trioplast Nyborg A/S www.trioplast.com
3533 VID Fire-Kill ApS www.vidaps.dk
3137 Viggo Hansen A/S www.viggo-hansen.dk   
3742 VIKTECH P/S www.viktech.dk
Job i udlandet
3500 Concentrix www.concentrix.com
3401 EURES Tjekkiet www.eures.cz
3400 Nordjobb www.nordjobb.org
3600 Origin www.origincare.com
3301 Runway www.runwaybpo.com/vacancies
3300 Workindenmark South www.workindenmark.dk | www.eures.dk
Mixzone
4712 Centrovice Vissenbjerg http://centrovice.dk/
4710 Coach Center Fyn www.coachcenterfyn.dk
4200 Corpus Care Clinic www.corpuscare-clinic.dk
4801 Dansk Gartneri Fyn www.danskgartneri.dk   
AFBUD Den Fynske Spilfabrik www.denfynskespilfabrik.dk
AFBUD Patriotisk Selskab www.patriotisk.dk   
4810 Stjerneskibet, fra ledig til iværksætter www.odense.dk/startup
Offshore
AFBUD Falck Safety Services www.falcksafety.dk
3615 Maersk Training Esbjerg www.maersktraining.com
Offentlige brancher
3501 Faaborg-Midtfyn Kommune, Team HR www.fmk.dk  
4145 Fodplejeskolen v/Eisner & Wahl www.odensefodplejeskole.dk
3850 Fyns Politi. HR afdelingen www.politi.dk
3750 Kriminalforsorgen Syddanmark, Områdekontoret Kolding HR www.kriminalforsorgen.dk
4045 Nordfyns Kommune www.nordfynskommune.dk
3945 Nyborg Kommune www.nyborg.dk 
3950 Odense Kommune, HR & Personale www.odense.dk 
4150 Ældreområdet - Svendborg Kommune www.svendborg.dk 
Uddannelse
4512 AMU-Fyn www.amu-fyn.dk 
4415 AOF Center Fyn www.aof.dk 
4812 Dalum Landbrugsskole www.dalumlandbrugsskole.dk 
4501 DEKRA www.dekra.dk 
4401 EUC Lillebælt www.eucl.dk
4301 HF og VUC Fyn www.vucfyn.dk 
4500 Kold College www.koldcollege.dk
4630 Odense Designakademi www.odensedesignakademi.dk  
4001 SDU www.sdu.dk 
4404 Simac www.simac.dk
4300 Social- og sundhedsskolen Fyn www.sosufyn.dk 
4201 Svendborg Erhvervsskole www.svend-es.dk
4100 Svendborg søfartsskole www.svesoef.dk 
4112+4312 Syddansk Erhvervsskole Odense-Vejle www.sde.dk 
4242 Tietgen Business www.tietgen,dk  
4101 Tietgen KompetenceCenter www.tietgen.dk/tkc 
3901 VEU-center Fyn www.veucenterfyn.dk 
Vikarbureauer
3704 Adecco www.adecco.dk 
AFBUD Back Up VIkar www.backupvikar.dk 
3804 Bluecollar www.bluecollar.dk 
3701 DRACON ApS www.dracon.dk
4012 Focus People www.focus-people.dk 
3915 Franklin & Simonsen www.franklinogsimonsen.dk 
3712 Hartmanns www.hartmanns.dk 
3715 HR-Skyen www.hr-skyen.dk 
3815 JKS-vikar og rekruttering www.jks.dk 
3801 Nordisk Rekruttering IvS www.nordiskrekruttering.dk   
3612 Medarbejderne ApS www.medarbejderne.dk   
3601 Ramsdal www.ramsdalgruppen.dk   
3604           TeamVikaren.dk www.teamvikaren.dk   
4015 Temp-Team A/S www.temp-team.dk 
3701         Vikarservice Lillebælt www.vikarservice-lillebælt.dk  
3912 VKaren.dk www.vkaren.dk 
Bliv klar til jobsøgning (få sparring på CV, personlig fremtoning m.m.)
4642 Fotograf www.livecv.dk 
4733 Frivilligcenter Odense www.frivilligcenter-odense.dk 
4345 Linked In
4742 Live CV www.livecv.dk 
4445 Målret dit CV
AFBUD Newjob.dk www.newjob.dk/Odense   
4730 Senior Erhverv LG Fyn www.ledergruppen-fyn.dk 
4633 Seniorerhverv Svendborg www.sesv.dk 
4442 Stylist - New Hair Team www.newhairteam.dk 
Arrangørstande
4450 A-kasserne
4000 Jobcentrene på Fyn
3504 Rekrutteringsservice Fyn
4910 UUO + Studievalg Fyn
3017 Spørgsmål vedr. messen www.jobmessefyn.dk